Проекти

Демократична школа

Про свої враження від участі в цій Програмі, про результати діяльності в ній та про плани на майбутнє учні-ліцеїсти 13 листопада 2019 р. поділилися з представниками адміністрацій обласних шкіл НВК під час освітнього івенту "Демократична школа - відповідальний громадянин - сильні громади", який був проведений з метою посилення інституційної спроможності закладів освіти Сумської області в умовах автономії та децентралізації врядування через участь учнів при підтримці освітніх реформ Програми "Демократична школа"

дем4

Онлайн-міст провели Ковальчук Мілана та Берлінський Ярослав (11 - А клас), а також Демиденко Лілія (9 - А клас). Наостанок учні відповіли на питання учасників івенту й порадили його учасникам обов`язково долучитися до Програми.

дем1

дем2