Вшановуємо Героїв Небесної сотні....
Голуби миру прилетіли сьогодні до нашої школи, щоб нагадати нам усім, що мир, щасливе життя - це те, що потрібно кожному сьогодні, завтра q завжди... Згадаємо сьогодні тих, у кого життя безпричинно було забране на Майдані і хто хотів жити в правовій державі, де людське життя є найвищою цінністю... Згадаймо і вдивімося в обличчя безвинно убієнних... Вони хотили жити!
Вони були наймолодшими із Небесної сотні... Їхні життя обірвала куля снайпера, коли їм було 18-19 років... Наші учні були вражені історіями про майже своїх однолітків...
![сотня2](/images/2019-2020н.р/Небесна_Сотня/сотня1.jpg)
![сотня2](/images/2019-2020н.р/Небесна_Сотня/сотня2.jpg)
![сотня2](/images/2019-2020н.р/Небесна_Сотня/сотня3.jpg)
![сотня2](/images/2019-2020н.р/Небесна_Сотня/сотня4.jpg)
![сотня2](/images/2019-2020н.р/Небесна_Сотня/сотня5.jpg)
![сотня2](/images/2019-2020н.р/Небесна_Сотня/сотня6.jpg)
![сотня2](/images/2019-2020н.р/Небесна_Сотня/сотня7.jpg)
![сотня2](/images/2019-2020н.р/Небесна_Сотня/сотня8.jpg)
![сотня2](/images/2019-2020н.р/Небесна_Сотня/сотня9.jpg)
![сотня2](/images/2019-2020н.р/Небесна_Сотня/сотня10.jpg)
![сотня2](/images/2019-2020н.р/Небесна_Сотня/сотня11.jpg)
![сотня2](/images/2019-2020н.р/Небесна_Сотня/сотня_10.jpg)