Успішний виступ на фінальному етапі ХV Всеукраїнського турніру юних журналістів

  Щоб досягти мети, насамперед, потрібно йти!
  Щиро вітаємо команду «Гранослови» з успішним виступом на фінальному етапі ХV Всеукраїнського турніру юних журналістів, що відбувся 8-12 квітня 2019 року на базі Сумської гімназії №1: Федоренко Анну, Дорошенко Марію, Козинець Тамару, Євтушенка Андрія, Єрьоменка Дмитра та незмінного керівника команди, учителя української мови та літератури Тетяну Іванівну Дубровну! 


  Протягом 5 днів напружених змагань ліцеїсти самовіддано змагалися з найсильнішими суперниками з усіх куточків України, пройшли низку складних творчих випробувань, командних та індивідуальних, уперто відстоювали перемогу. Найвищу нагороду – І місце у творчому конкурсі – виборола Козинець Тамара, учениця 10 класу ліцею. Це далеко не перша перемога талановитої дівчинки на турнірі. Юна шосткинська ліцеїстка вже кілька років свідомо готує себе до професії журналіста: бере участь у престижних освітянських конкурсах, має публікації в пресі, є випускницею Школи універсального журналіста на базі НаУ «Острозька академія». 
  Бажаємо «Гранословам» творчої наснаги, оптимізму, віри в свої сили, нових перемог та творчих звершень! Щоб досягти мети, насамперед, потрібно йти! Саме так!

   

  КОРИСНІПОСИЛАННЯ

  ЗНАЙТИНАС

  © 2024 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"