Вітаємо Олександра Стрибуля

стрибуль

Вітаємо Олександра Стрибуля, учителя трудового навчання Шосткинського навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей, переможця І (зонального) та учасника ІІ (регіонального) турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Трудове навчання», з успішним завершенням конкурсних випробувань.

Бути сучасним педагогом означає бути справжнім реформатором в освіті, не зупинятися на досягнутому, постійно самовдосконалюватися, невтомно шукати та знаходити новітні форми та методи роботи, залучати учнів до участі в цікавих освітніх проєктах. Саме таким педагогом і є Олександр Стрибуль, учні якого постійно беруть участь у різноманітних конкурсах з робототехніки, є призерами міських змагань «Робототехнічні системи на основі LEGO-конструкторів», учасниками фестивалю «ARDUINO DAY» тощо. Бажаємо педагогу наснаги, творчості та нових креативних ідей! Розширюйте свої горизонти, підкорюйте нові вершини та втілюйте в життя найцікавіші проєкти!