Конкурс комп’ютерної графіки "STEM - весна"

963 originalКонкурс комп’ютерної графіки

"STEM - весна"

З метою залучення молоді до використання цифрових технологій, підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів з комп’ютерної графіки, популяризації серед молоді кращих інформаційних проектів в нашому навчальному закладі  у березні 2021 року проведено конкурс комп’ютерної графіки "STEM - весна".

Комп'ютерна графіка - новий напрям у мистецтві, яке знаходить застосування в сучасному світі (дизайн, мультиплікація, реклама і т. ін.) і вимагає глибоких, універсальних знань про природу кольору, теорію руху, законах композиції.

У Конкурсі брали участь учні різних вікових груп. Всі учасники показали високий рівень підготовки. Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів, творчої наснаги та нових досягнень у майбутньому!

Місце

Прізвище, Клас

Місце

Прізвище, Клас