«Охоронці довкілля» впроваджують проект сортування сміття в Шосткинському НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів

сила1
    Команда учнів «Охоронці довкілля» впроваджує проект сортування сміття в Шосткинському НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів.
    Її учасники роблять наступні кроки щодо залучення якомога більшої кількості людей до даного процесу: знайомлять учнів школи, членів їхньої родини та громаду з етапами переробки відходів з різних матеріалів і правилами їх сортування; спонукають учнів, членів їхньої родини та громадськість до сортування відходів та вторинного використання сировини; навчають кожного учня школи, члена його родини та громадян міста що слід робити з відходами, куди їх складати та показують яку вигоду можна з цього отримати; запропонували громаді міста закупити і встановити баки для окремих фракцій сміття. З подальшою здачею його на пункт прийому вторсировини нашого міста. А в перспективі – побудувати власний сміттєпереробний завод.
    Закликаємо всіх долучатися до нашого проекту. Давайте разом робити планету чистіше, починаючи з власного дому, вулиці, школи, міста.
    сила2сила2сила2