Свято нагородження найкращих учнів та вчителів Сумщини

19 квітня у Сумському академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна відбулося обласне свято нагородження переможців ІІІ-ІV етапів олімпіад та ІІ етапу конкурсів-захистів Малої академії наук.

Під час урочистостей високопосадовці тепло вітали всіх учасників свята, а найкращих учнів Сумської області, які вибороли кілька призових місць на олімпіадах та конкурсах, було відзначено цінними подарунками.
    Серед них 7 учнів міста Шостки: Берлінський Ярослав (ШНВК:СШ-ліцей), Романько Микита (ШНВК:СШ-ліцей), Храмченко Анатолій (ШНВК:СШ-ліцей), Літвін Артем (ШНВК:СШ-ліцей), Ковальчук Мілана (ШНВК:СШ-ліцей), Єрьоменко Анна (ШНВК:СШ-ліцей), Сергійко Дар’я (гімназія).
    Також грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації були відзначені кращі педагоги області, серед них Вячеслав Василенко, учитель історії ШНВК:СШ-ліцей, Олена Андрусенко, учитель хімії ШНВК:СШ-ліцей, Світлана Кочубей, учитель математики ШСШ №1, керівник гуртка станції юних техніків.
    Нагадаємо, що шосткинські школярі вибороли 60 призових місць на ІІІ етапі олімпіад та 34 призових місця на ІІ етапі конкурсів-захистів МАН.
    У травні планується міське свято вшанування переможців олімпіад та конкурсів обласного та всеукраїнського рівнів.