![IMG 20211206 175307](/images/2021-2022/IMG_20211206_175307.jpg)
На сьогоднішній день це одна з найсучасніших і боєздатних армій на пострадянському просторі. Доблесть і честь солдатів і офіцерів - справжня сила будь-якої армії.
Наші військовослужбовці - це надійні захисники, для яких честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук. У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто служить у Збройних Силах України. Ви – наші захисники, надія і опора, хранителі спокою, спадкоємці легендарної слави українського козацтва, а ми – ваші нащадки, які теж завжди будуть надійно захищати кордони нашої країни, мир і спокій українського народу. Прийміть щирі вітання зі святом від учнів 3-х класів. Слава Україні!
![IMG 20211206 175000](/images/2021-2022/IMG_20211206_141917.jpg)
![IMG 20211206 175000](/images/2021-2022/IMG_20211206_175000.jpg)
![IMG 20211206 175000](/images/2021-2022/IMG_20211206_175103.jpg)