"Здорові діти - здорова нація!"

UntitledТрадиційно у вересні з нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя  в ШНВК - ліцеї було проведено  Олімпійський урок та Олімпійський тиждень.

У рамках Олімпійського тижня - 2023  було організовано чимало цікавих заходів  вчителями фізичної культури під гаслом "Здорові діти - здорова нація!".

Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи. Тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, спортивні змагання, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

Знімок екрана 2023 10 08 193806