Свято "Тріумф-ліцей"

Торуємо шляхи нової демократичної школи...
    28 травня в Шосткинському НВК відбулося свято "Тріумф-ліцей", на якому вшанували учнів-переможців у номінаціях "Лідер року", "Творча особистість року", "Спортсмен року", "Клас-активіст року", "Команда року".

Спонсорами проведення цього свята стали самі ж учні та їх батьки, які впродовж навчального року під час проведення різноманітних акцій зібрали кошти, що й дало можливість відзначити наших найактивніших учнів, які сприяють тому, щоб життя в нашому навчальному закладі було цікавим, креативним та демократичним. Дякуємо всім за підтримку спільних учнівських, батьківських та вчительських ініціатив!
    PS. Виражаємо щиру подяку адміністрації ЦЕВ "Юність", особисто Кисельову В. П., за надане нам приміщення для проведення широкомасштабного шкільного заходу.