Шановні батьки, учні, учителі! Ініціативна група Шосткинського НВК висловлює глибоку вдячність усім, хто долучився до акції "Не даруй квіти, даруй життя " (у рамках Всеукраїнської акції "Благодійність замість квітів"). Ми хочемо відзвітувати, що впродовж свята Дня знань (2 вересня) були зібрані кошти в сумі 19861 грн. Ці кошти, як повідомлялося раніше, підуть на лікування Зубенка Олега Олександровича (тата учня нашої школи) та Новік Софії (учениці 2-го класу ЗОШ №5). Шкільною спільнотою благодійні внески будуть передані представникам наших підопічних 04 вересня 2019 року о 12.00. Дякуємо всім небайдужим! PS. До підрахунку коштів залучили учнів, батьків, учителів.
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/69642361_940109386344363_3378392588947030016_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQmOdR2UUCjIY6MLPsG7r09PKWVGVM5q9BWnGQPQcI28y1EDT4EsCYWKfNNaGKNyv8U&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=023c251158dd8a3ed7590a224969d66b&oe=5DCFC814)
![](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70386831_940109506344351_6341655027999834112_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQlUt2zM742yg4HiBN-tIuZ6Bvgjw7Bnr1GqQciRZ2PaGCEht1G65Nj71Eo-Ed_uSew&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=de3bdce0f748f435e67b84afe84707e2&oe=5E0554FF)
![](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/69697535_940109766344325_6623597821138305024_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQnqb560PPsFkTBImP4dHzWr_7RK86nxaS73mHmVQYqW0VOHttqhFseHqw7W9BaaLik&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=2ba27a06053e2bedc7d73ed300c82773&oe=5E03053E)