Ранок у нашому навчальному закладі розпочався з акції-флешмобу "Україно! Усміхайся!" . Сьогодні ми хочемо, щоб разом із нами усміхалася кожна область, кожний куточок України!
Сьогодні СМАЙЛИК об`єднує всю нашу альма-матер! А кожний клас прикрашає смайликами свою область, щоб об`єднати всю Україну!
У День СМАЙЛИКА позитивного настрою додають учні 8 - В класу. Працює майстер-клас з аквагриму. Прикольно!
Закарпатська, Київська та Херсонська області та Крим очима та уявою наших учнів у День народження Смайлика! Акція-флешмоб "Україно! Усміхайся!" продовжується! Приєднуйтеся до нас!
![](https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70540405_952135675141734_3486543086685782016_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQk1wveowVD51gKxwP623RvZxQmFEerISEKxkyF9GLXYkBUl0QPI7LpruO9tvGPsk1w&_nc_ht=scontent.fiev1-1.fna&oh=67c45170e5175b3f945fdf37732264cf&oe=5E37F453)
![](https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70591944_952135485141753_8329036009035530240_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQkm0fH7g3JYnjESBTt263pp6_vixqgpHOslD-X4BI4qIoZwf-MERzh_sUifsTdmHY8&_nc_ht=scontent.fiev1-1.fna&oh=c4c428fd4b1e3e4299aba1d698001f9a&oe=5E04BE4E)
![](https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70190655_952135268475108_8881676185520570368_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQltv34tWe5wF6Qp-u0AQpG8-o6r_mDMdqgVFJ98DCUbRg83PzoKaW-7V_ec_EFfBxY&_nc_ht=scontent.fiev1-1.fna&oh=2e4afa10bdfadf265d9cf6695607c9cf&oe=5DFD7F0B)
Море позитивних емоцій у наших учнів у День смайлика. А карта України все розростається прикольними СМАЙЛИКАМИ!!!
![](https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70377090_952160311805937_2834069603745792000_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQmAhAejEKEApNgmmVFBMFEhDQJhpOV17XUzrdi8Ttp1KqgyApm1Qz-EBTc66FSecs0&_nc_ht=scontent.fiev1-1.fna&oh=b2963b793ebe675ae0ca9686816b7903&oe=5E098ACD)
![](https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70677656_952160591805909_3326522608215654400_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQkbWDgxWerAX42hhOKm1wx7UiPnQCS-fBiCbA1oyvq3BKBM9h_NVf5sN5WoN3sOBs0&_nc_ht=scontent.fiev1-1.fna&oh=19175cade82ef4d4c6394c1d05edd759&oe=5E0ABE05)
![](https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/71251978_952160811805887_838949323570937856_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQlo9EZTl_LrdOFSOSsjxBssA7vrJU9zgLPs8OQ-lB97rV52mgoJuvH0iaxg2vQv-u4&_nc_ht=scontent.fiev1-1.fna&oh=8fabf291c3277d1a1b1569242dbfb2c0&oe=5DF0726F)
Смайлик об`єднав учителів і учнів, цілі класні колективи... У кадрі 6 - В та 11 - Б, а також неперевершені історики - Ярослав і В`ячеслав Миколайович!
![](https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/71497824_952164578472177_9074513229199179776_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQkfx8S_za8soYzJoZfxiv1JrWA6otRzMsG29O845265IyjwAwHnwAlcuGTSRps_SbE&_nc_ht=scontent.fiev1-1.fna&oh=06e025e13536fef7e30646dd8968f07e&oe=5DF10110)
![](https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70634510_952163838472251_1178650038042099712_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQkllYcM1MTuLNeyuPNGeB4xWRZ_ySGiu42v9a72wpMcMKioJ_uAnhWllHbHilsoX9k&_nc_ht=scontent.fiev1-1.fna&oh=79eefd598961c34163f7d075c2574e21&oe=5E04FA0D)
![](https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70596233_952164208472214_8770825463317659648_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQmIvDSsdFGXftBuHqtbA7hNcSk1DxXZYH2R9bS6Smw1nfFtMVDLN2v-LRm2kUIpR6o&_nc_ht=scontent.fiev1-1.fna&oh=60d6975e5c17b20ba7883318a289bfbf&oe=5E078619)