Здобутки та навчання

  матеріали до атестації

  2023-2024 навчальний рік

  Атестація педагогічних працівників

   

  Строки проходження атестації педагогічними працівниками 

  Комунальної організації (установи, закладу)

  «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей» у 2023/2024 н.р.

    

   

  Початок атестації              10.10.2023 року

  Завершення атестації       27.03.2024 року

   


  Термін, електронна адреса та особливості подачі педагогічними працівниками, які атестуються у 2023/2024 н.р. документів, що свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення педагога.

   

  Витяг із Положення про атестацію педагогічних працівників ( п 4,5,6 Розділ ІІІ)

  1. Протягом п'яти робочих днів з дня оприлюднення інформації педагогічний працівник, який атестується, може подати до атестаційної комісії документи, що, на його думку, свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення.

  Документи, які зберігаються в особовій справі педагогічного працівника, не подаються до атестаційної комісії, яка створена в суб'єкті освітньої діяльності, відокремленому структурному підрозділі, органі управління у сфері освіти, у якому зберігається особова справа.

  1. Педагогічний працівник, який атестується, може подати до відповідної атестаційної комісії документи в паперовій або електронній формі. Електронний варіант документів (формат РВЕ, кожен документ в окремому файлі) надсилається на адресу електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів в електронній формі з підтвердженням про отримання.

  Документи, подані до атестаційної комісії, реєструються секретарем атестаційної комісії. Забороняється безпідставно відмовляти педагогічному працівнику в прийнятті документів, які відповідають вимогам, зазначеним у цьому пункті.

  1. Атестаційна комісія розглядає документи педагогічних працівників, які атестуються, за потреби перевіряє їхню достовірність, встановлює дотримання вимог пунктів 8, 9 розділу I цього Положення, а також оцінює професійні компетентності педагогічного працівника з урахуван

  2. ням його посадових обов'язків і вимог професійного стандарту (за наявності).

  Про подання документів педагогами до АК рішення

   

  Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

   


   

  2022-2023 навчальний рік

  КОРИСНІПОСИЛАННЯ

  ЗНАЙТИНАС

  © 2024 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"