Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ліцеї проводиться щороку у квітні місяці. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями та розумінням важливості збереження життя і здоров'я.
День цивільного захисту в нашому закладі освіти розпочався з єдиного онлайн Уроку безпеки " Убезпеч своє життя".
Челендж "Іду з дитинства та юнацтва до Тараса!"
09 березня 2024 року минає 210 річниця від Дня народження пророка української нації Тараса Григоровича Шевченка. Тож учителі української словесності впродовж 04 - 11 березня ініціюють проведення ювілейного челенджу "Іду з дитинства та юнацтва до Тараса!"
- Челендж включає:
- десант 6
- А класу "Шевченко закликає
- Україна перемагає!" (1-4 кл.);
- створення лепбуків "Моє знайомство з Тарасом Шевченком" (5-6 кл.);
- скарбничка художника "Шевченко очима сучасника" (
7-8кл.). Робота з розмальовками, створення ілюстрацій до творів, написання власних художніх творів - малюнків чи творів;
- Створення відеопрезентацій "Слово Кобзаря!" (9-
- 10 кл.).
Учасники челенджу вродовж вищезазначеного терміну (до 10.04) виставляють свої напрацювання на сторінці Фейсбуку "ШНВК:школа-ліцей" під хештегом #ІдудоТараса.
Прохання до класних керівників посприяти участі учнів у челенджі! Активність учителів української словесності не обговорюється! Найактивніші учні отримають заохочувальні призи.
Тож борімося-поборемо!
Сини твої, Україно! Герої твої, школо!
" Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" 2023-2024
Відкриття І етапу змагань у рамках всеукраїнських змагань " Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги". Разом обов'язково переможемо! Разом - ми сила! Усе буде Україна!
ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ 2023-2024
Традиційно у вересні з нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя в ШНВК - ліцеї було проведено Олімпійський урок та Олімпійський тиждень.
Про протидію онлайн- шахрайствам!
З метою протидії та попередження онлайн-шахрайств відділом протидії кіберполіції в Сумській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України додається наступне:
П’ять речей, які ти можеш зробити , щоб захистити себе від шахраїв :
1.Будь пильним та обережним;
2.Не перераховуй кошти не верифікованим особам;
3. Уникай фейкових сторінок у соціальних мережах;
4. Не розголошуй свої особисті данні;
Ознайомся з шахрайськими видами тут :
Платформа «Мрія»
https://mriya.social (офіційний сайт проєкту);
https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм-канал, де здійснюються комунікація з підписниками та надання завдань для блокування);
@stopdrugsbot (телеграм-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);
https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, коллаборантів, мародерів та іншої оперативної інформації).
Фотозвіт заходу
Ми в проекті "Спільно. Сильно"!
Ми мріємо і діємо. Наша команда Liceyfamily вже має свій логотип, сьогодні ми створювали мапу громади, позначали місця, якими можемо пишатися, визначали проблеми, які нас турбують у повсякденному житті, і що ми можемо запропонувати для їх вирішення.
Ми планували наші кроки, створювали чек-лист, обговорювали найкращі ідеї, їх втілення. Дякую учасникам команди: Бондаренко Катерині, Мороз Софії, Демиденко Лілії, Валовій Анні, Мелашенко Роману, Єрохову Нікіті, Малишок Кірі, Великоконь Аліні за небайдужість, творчість і особисту зацікавленість у реалізації наших ідей.
Ми реалізували ідею, яку запланували на початку, а саме - провели благодійну акцію "Вони потребують нашої уваги, любові та допомоги", відвідавши Станцію Юних Натуралістів нашого міста. Ми завжди повинні бути відповідальними за тих, кого приручили.
Фотозвіт заходу
![Image](/images/2021/03/31/.png)
Конкурс комп’ютерної графіки
"STEM - весна"
З метою залучення молоді до використання цифрових технологій, підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів з комп’ютерної графіки, популяризації серед молоді кращих інформаційних проектів в нашому навчальному закладі у березні 2021 року проведено конкурс комп’ютерної графіки "STEM - весна".
Комп'ютерна графіка - новий напрям у мистецтві, яке знаходить застосування в сучасному світі (дизайн, мультиплікація, реклама і т. ін.) і вимагає глибоких, універсальних знань про природу кольору, теорію руху, законах композиції.
У Конкурсі брали участь учні різних вікових груп. Всі учасники показали високий рівень підготовки. Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів, творчої наснаги та нових досягнень у майбутньому!
Місце |
Прізвище, Клас |
Місце |
Прізвище, Клас |
І |
Серобян Арсен (11-Б) |
І |
Кущ Валерія (6-А) |
ІІ |
Колотуша Нікіта (11-А) |
І |
Притика Богдан (6-А) |
І |
Павлюк Денис (10-А) |
ІІ |
Щербак Валерія (6-А) |
ІІ |
Овсюк Юлія (10-Б) |
ІІ |
Агеєва Альбіна (6-В) |
ІІ |
Губіна Анна (9-Б) |
ІІІ |
Нестерук Олександр (6-А) |
І |
Мокан Іванна (8-А) |
![чел](/images/чел.png)
![гол20](/images/гол20.jpg)
ВІДГУКНИСЯ, ВИПУСКНИКУ!
![відгукнись1](/images/2020-2021_н.р/відгукнись.jpg)
![відгукнись1](/images/2020-2021_н.р/відгукнись1.jpg)
![відгукнись1](/images/2020-2021_н.р/відгукнись2.jpg)
![трав](/images/2019-2020н.р/ЗНО/трав.jpg)
![трав](/images/2019-2020н.р/ЗНО/трав1.jpg)
![трав](/images/2019-2020н.р/ЗНО/трав2.jpg)
![трав](/images/2019-2020н.р/ЗНО/трав3.jpg)
![трав](/images/2019-2020н.р/ЗНО/трав4.jpg)
![трав](/images/2019-2020н.р/ЗНО/трав5.jpg)
![трав](/images/2019-2020н.р/ЗНО/трав6.jpg)
Вшановуємо Героїв Небесної сотні....
Голуби миру прилетіли сьогодні до нашої школи, щоб нагадати нам усім, що мир, щасливе життя - це те, що потрібно кожному сьогодні, завтра q завжди... Згадаємо сьогодні тих, у кого життя безпричинно було забране на Майдані і хто хотів жити в правовій державі, де людське життя є найвищою цінністю... Згадаймо і вдивімося в обличчя безвинно убієнних... Вони хотили жити!
Афганістан і до сьогодні болить у наших душах
Афганістан і до сьогодні болить у наших душах, особливо в душах тих, на чию долю випали запилені дороги далекої гористої країни. Я добре пам`ятаю той час, коли моїх однокласників та знайомих юнаків забирали до армії, а потім вони потрапляли до Афгану (так ми тоді називали Республіку Афганістан) ... Не всі вони, далекі мої односельчани, повернулися до батьківського дому, а хто й повернувся, то поранений чи контужений. Сплили десятиліття, і по-новому приходить біль від усвідомлення всього того, що трапилося тоді у вісімдесятих ... Тож хочеться, щоб нинішні наші вихованці та й майбутні покоління знали про ті події, знали й цінували життя , у якому людина, її життя були б найвищою цінністю.
Якби не та війна, то Сергій Кузьмін, випускник нашої школи, був би сьогодні серед нас. Згадаймо про нього й пом`янімо...
Багатостраждальна Україна... Сьогодні, як і щорічно 15 лютого, вона згадує найкращих своїх синів, чиє життя обірвалося в далекому Афганістані... Згадаймо й ми наших містян, які навічно залишилися молодими...
... Кузьмін Сергій, Гордєєв Петро, Гречко Віктор, Захарченко Юрій, Іванов Ігор, Масютін Ігор, Нанай Олександр, Пилипець Віктор, Сурай Віталій... Вічна пам`ять!
29 січня День пам'яті "Герої Крут"
Свіча поминальна... Учора її запалювали шосткинці по Герою Антоні Хобі... А вже сьогодні ми запалюємо по молодих Героях Крут, які, як і нинішні патріоти, віддали життя за Україну в далекому 1918...
Пам`яті славних крутянців присвятили сьогодні урок-реквієм вомьмикласники. Захід розпочали хлопці чоловічим танцем "Аркан", тим самим нагадавши присутнім про сміливу, чоловічувдачу відважним крутянців. Не забуваймо трагічні, і в той же час славні сторінки в історії нашої держави.
22 січня - День соборності України
Сьогодні, у День соборності України, ми разом із усіма юними українцями навчаємося за шкільними партами та хочемо жити в єдиній, соборній Україні.
"Миколай Святий іде, щастя діткам всім несе!"
Виховуємо в наших учнів благодійність, толерантність... Напередодні Дня Святого Миколая - і це вже стало традицією! - учні нашої школи з подарунками завітали до дитячого реабілітаційного центру "Топольок". "Миколай Святий іде, щастя діткам всім несе!" - вигукували юні артисти й кожному-кожному подарували хоч невеличкий осколочок щастя!!!
Декада за здоровий спосіб життя
"Ми обираємо здоров`я", - неодноразово повторювали учні, захищаючи проекти в рамках декади за здоровий спосіб життя. Буклети, малюнки, відеоролики були представлені на суд слухачів та журі!
Декада з правового виховання "Демократичні засади в школі - шлях до правової держави"
У рамках декади з правового виховання "Демократичні засади в школі - шлях до правової держави" між паралелями класів розпочалися традиційні дебати на правову тематику. Учні вже дискутували й будуть дискутувати з питань користі та шкоди Інтернету, доступу батьків до акаунтів своїх дітей, користування мобільними телефонами в школі, а також із питань толерантності та насилля в учнівському середовищі.
Акція "16 днів проти насильства".
Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію "16 днів проти насильства".
Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради спільноїмети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства та сприяти створенню середовища, вільного від насильницьких дій.
«Ти маєш право на життя без насильства» - саме під таким девізом розпочалася традиційна акція в стінах нашого навчального закладу. Багато пізнавальної та корисної інформації отримають учні в цей період. Тож, сподіваємось , що вона дасть змогу збудувати безпечний простір без насильства.
Акція " Запалімо свічу, пом`янімо..."
Свіча пам`яті... Свіча поминальна...День пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада. Напередодні цього жалобного дня в кожному класі ШНВК пройшла акція " Запалімо свічу, пом`янімо..."
Пам`ятаймо про ті трагічні роки й не допустімо такого варварства на нашій землі... Свіча горить - і недогорає... Бо пам`ять вічна в людських серцях...
День Гідності та Свободи
Він мав ще багато планів...
Про це учням-дев`ятикласникам напередодні Дня захисника Вітчизни розповіла Світлана Василівна Кондратенко, мама загиблого 17 серпня 2014 року Василя Кондратенка, десантника 95-ої окремої аеромобільної бригади.
Проникливі віршовані рядки Василя пройняли вразливу душу юнаків-дев`ятикласників. Він, і такі герої, як він, пішли у вічність, але залишили нам Україну, яку підростаюче покоління повинне зберегти! ...І не зібрати сльози матерів, які втратили на цій війні своїх синів...
![Image](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/72870370_969917273363574_7302216161578450944_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQkGUXPxHAU1DALvgZjYZ29t2KtZRbVc1Yp6CvPQnFDODaWb-rfTAkUQkF_e33K2JZs&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=60e3542623bfbd84f8be86fa8fca52f6&oe=5E2B3299)