Заходи

  інформація про виховні заходи нашої школи

  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ліцеї проводиться щороку у квітні місяці. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями та розумінням важливості збереження життя і здоров'я.437565929 2171094709912485 358971423334329955 n 1

   

  День цивільного захисту в нашому закладі освіти розпочався з єдиного онлайн Уроку безпеки " Убезпеч своє життя".

  Детальніше

  Челендж "Іду з дитинства та юнацтва до Тараса!"

  10052009 березня 2024 року минає 210 річниця від  Дня народження пророка української нації Тараса Григоровича Шевченка. Тож учителі української словесності впродовж 04 - 11 березня ініціюють проведення ювілейного челенджу "Іду з дитинства та юнацтва до Тараса!"

  • Челендж включає:
  • десант 6
  • А класу "Шевченко закликає
  • Україна перемагає!" (1-4 кл.);
  • створення лепбуків "Моє знайомство з Тарасом Шевченком" (5-6 кл.);
  • скарбничка художника "Шевченко очима сучасника" (
   7-8кл.). Робота з розмальовками, створення ілюстрацій до творів, написання власних художніх творів
  • малюнків чи творів;
  • Створення відеопрезентацій "Слово Кобзаря!" (9-
  • 10 кл.).
   Учасники челенджу вродовж вищезазначеного терміну (до 10.04) виставляють свої напрацювання на сторінці Фейсбуку "ШНВК:школа-ліцей" під хештегом #ІдудоТараса.
   Прохання до класних керівників посприяти участі учнів у челенджі! Активність учителів української словесності не обговорюється!  Найактивніші учні отримають заохочувальні призи. 
   Тож борімося-поборемо!

  Сини твої, Україно! Герої твої, школо!

  " Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" 2023-2024

  Відкриття І етапу змагань у рамках всеукраїнських змагань " Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги". Разом обов'язково переможемо! Разом - ми сила! Усе буде Україна!

  Знімок екрана 2024 01 22 112047

  Протидія торгівлі людьми

  Знімок екрана 2023 10 18 202624


  Детальніше

   

  ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ 2023-2024

  Традиційно у вересні з нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя  в ШНВК - ліцеї було проведено  Олімпійський урок та Олімпійський тиждень. 

  Знімок екрана 2023 10 08 193806

  Про протидію онлайн- шахрайствам!

  1204 Polits

  З метою протидії та попередження онлайн-шахрайств відділом протидії кіберполіції в Сумській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України додається наступне:

  П’ять речей, які ти можеш зробити , щоб захистити себе від шахраїв :

  1.Будь пильним та обережним;

  2.Не перераховуй кошти не верифікованим особам;

  3. Уникай фейкових сторінок у соціальних мережах;

  4. Не розголошуй свої особисті данні;

  Ознайомся з шахрайськими видами тут :

  https://mriya.social/projects/stopfraud/

  ДЕТАЛЬНІШЕ

  Проєкт

  Платформа «Мрія»  

  https://mriya.social (офіційний сайт проєкту);

  https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм-канал, де здійснюються комунікація з підписниками та надання завдань для блокування);

  @stopdrugsbot (телеграм-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);

  https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, коллаборантів, мародерів та іншої оперативної інформації).

  Image

  Фотозвіт заходу

  Ми в проекті "Спільно. Сильно"!

  Відбулося онлайн-знайомство зі спікерами команди "Спільно. Сильно" (у рамках проекту "Мріємо та діємо"), які надихнули нас на нові ідеї, які ми будемо намагатися реалізувати впродовж Тижня громадянської активності.
   

  сильно3

  2сил3

  Ми мріємо і діємо. Наша команда Liceyfamily вже має свій логотип, сьогодні ми створювали мапу громади, позначали місця, якими можемо пишатися, визначали проблеми, які нас турбують у повсякденному житті, і що ми можемо запропонувати для їх вирішення.

  2сил1

  Ми планували наші кроки, створювали чек-лист, обговорювали найкращі ідеї, їх втілення. Дякую учасникам команди: Бондаренко Катерині, Мороз Софії, Демиденко Лілії, Валовій Анні, Мелашенко Роману, Єрохову Нікіті, Малишок Кірі, Великоконь Аліні за небайдужість, творчість і особисту зацікавленість у реалізації наших ідей. 

   Ми реалізували ідею, яку запланували на початку, а саме - провели благодійну акцію "Вони потребують нашої уваги, любові та допомоги", відвідавши Станцію Юних Натуралістів нашого міста. Ми завжди повинні бути відповідальними за тих, кого приручили.

  Фотозвіт заходу

   

  Image

  Конкурс комп’ютерної графіки

  "STEM - весна"

   З метою залучення молоді до використання цифрових технологій, підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів з комп’ютерної графіки, популяризації серед молоді кращих інформаційних проектів в нашому навчальному закладі  у березні 2021 року проведено конкурс комп’ютерної графіки "STEM - весна".

   Комп'ютерна графіка - новий напрям у мистецтві, яке знаходить застосування в сучасному світі (дизайн, мультиплікація, реклама і т. ін.) і вимагає глибоких, універсальних знань про природу кольору, теорію руху, законах композиції.

  У Конкурсі брали участь учні різних вікових груп. Всі учасники показали високий рівень підготовки. Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів, творчої наснаги та нових досягнень у майбутньому!

  Місце

  Прізвище, Клас

  Місце

  Прізвище, Клас

  І

  Серобян Арсен (11-Б)                                          

  І

  Кущ Валерія (6-А)

  ІІ

  Колотуша Нікіта (11-А)

  І

  Притика Богдан (6-А)

  І

  Павлюк Денис (10-А)

  ІІ

  Щербак Валерія (6-А)

  ІІ

  Овсюк Юлія (10-Б)

  ІІ

  Агеєва Альбіна (6-В)

  ІІ

  Губіна Анна (9-Б)

  ІІІ

  Нестерук Олександр (6-А)

  І

  Мокан Іванна (8-А)

     

  Без имени 1

   

  Міжнародний день прав людини
  чел
   
  Загальношкільний флешмоб "Зроби свій вибір на користь здоров`я"
   
  Учні ШНВК: школа-ліцей зробили свій вибір. І їх вибір - це здоровий спосіб життя. І сьогодні, 10 грудня, у Міжнародний день прав людини, ми вкотре нагадаємо рядки з КОНВЕНЦІЇ ООН про права дитини.
  Стаття 24
  1. Держави-учасниці визнають право дитини на користування найбільш досконалими послугами системи охорони здоров'я та засобами лікування хвороб і відновлення здоров'я. Держави-учасниці намагаються забезпечити, щоб жодна дитина не була позбавлена свого права на доступ до подібних послуг системи охорони здоров'я.
   
   

  Акція "Запалімо свічку", напередодні Дня пам`яті жертв голодомору
  гол20
  Згадати, пом`янути й більше НЕ ДОПУСТИТИ!
  Акцією "Запалімо свічку" сьогодні, напередодні Дня пам`яті жертв голодомору, навчальний заклад згадує ті страшні часи з тим, щоб людство ніколи більш не допустило такого геноциду!
  Запалімо свічку й пом`янімо...
   
  Пам'ять народу - наше найдостовірніше історичне джерело, вона жива, це її тривожні дзвони закликають кожного з нас сьогодні перепустити крізь власне серце цей вселенський біль, зробити висновки відповідно до свого розуміння моралі, добра, і передусім - відповідальності.
  Тож згадаємо і пом'янімо великомучеників нашої історії. Пом' янімо і знайдемо в собі сили пройти за ними дорогою їхнього хресного путі. Не їм це потрібно, а нам. Все, що вони могли сказати світові, вони вже сказали. Тепер наша черга.
   
   

  ВІДГУКНИСЯ, ВИПУСКНИКУ!

  А літа, як вода, непомітно збігають... Непомітно підкралась і зрілість до нашого освітнього закладу, у минулому СШ №2, а сьогодні спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей. Нам у наступному році - 85: 1936 - 2021рр. Дорога нашого закладу - це історія освіти міста Шостка, історія цілих поколінь, історія кожного нашого випускника...
  Тож відгукнися, дорогий наш випускнику! Нам цікаво знати про кожного із вас. Ми хочемо створити он-лайн історію освітнього закладу, у якій кожному із вас буде відведене чільне місце. Тож зайди на сторіночку "ШНВК: школа-ліцей" і нагадай про себе, залишивши свою шкільну історію! Ми будемо дуже вдячні!
  Напередодні 85-річного ювілею в школі проходить акція "Відгукнися, випускнику!". Кожний клас отримав конверт із завданням акції. Перший крок до написання історії зроблено. А далі, сподіваємося, буде...
  Тож відгукнися, випускнику! 
  відгукнись1відгукнись1відгукнись1
  УРОК-ПАМ`ЯТЬ ДЛЯ УЧНІВ (у режимі онлайн)
  Дню примирення та 75 річниці Перемоги присвячується...
  У ці хвилюючі святкові дні згадаймо вчителів нашої школи - ветеранів Другої світової війни.
  МИ ПАМ`ЯТАЄМО!
  ВИ ЗАХИСТИЛИ СВІТ!
  ВИ ЗАХИСТИЛИ НАШУ РІДНУ ЗЕМЛЮ!
  Апанасенко Володимир Вікторовичдиректор школи в період 1945 – 1949р.р., учитель географії. Учасник битви на Курсько-Орловській дузі. Нагороджений орденом Слави ІІІ ступеня, медаллю «За звільнення Сталінграду» та іншими бойовими медалями.
  Шубарєв Іван Павлович – директор школи в період 1949 – 1952 років, учитель історії. Брав участь на фронтах Другої світової війни війни. Випускниця школи, нині ветеран праці, Манаєнкова С.І. згадувала: «Іван Павлович носив військову форму, оскільки був фронтовиком».
  Осипенко Микола Андрійович – директор школи в період 1954 – 1956 р.р. та 1960 – 1972р.р., учитель математики. На фронті знаходився з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року. Воював на Західному, Брянському та 1-ому Білоруському фронтах. Брав участь в обороні Смоленська, Москви, у боях на Орловсько-Курській дузі, у форсуванні р.Вісла, звільненні Варшави, штурмі Берліна. Нагороджений орденом Вітчизняної війни ІІ ступеня, орденом Червоної Зірки, вісьма бойовими медалями.
  Куниця Тетяна Микитівна Матеріал доповнюється) - учитель російської мови та літератури, випускниця першого воєнного року, яка зі шкільного порогу пішла в підпілля, а потім упродовж Великої Вітчизняної війни активно діяла в партизанському загоні на півночі Сумщини.
  Дьяченко Сергій Єфимович – завуч школи в 60-х роках, учитель фізики. Добровольцем пішов на фронт і до кінця війни був на передовій. Спочатку служив зв’язківцем, а потім офіцером особливо важливого зв’язку. Воював на Степному, Воронізькому та І-ому Українському фронтах. Після Перемоги перебував у центральній групі військ під командуванням маршала І.С.
  Конєва. Нагороджений медалями: «За відвагу», «За взяття Берліна», «За штурм і звільнення Праги».
  Друз Василь Григорович – учитель військової підготовки. Воював на фронтах проти фашистської Німеччини та імперіалістичної Японії. За виконання бойових завдань був нагороджений шістьма бойовими орденами й дванадцятьма медалями.
  Єфимець Павло Тихонович – учитель початкових класів. У рядах Радянської Армії був із квітня 1941 року. Війну розпочав у складі 34 танкової дивізії в районі Перемишля (тоді Львівської області). Брав участь в обороні Сталінграда й штурмі Кенінзберга. Воював у складі 57 й 5 армій Південного фронту, Західного, 3-го Білоруського фронтів. Нагороджений орденом Червоної Зірки, орденом Вітчизняної війни І ступеня, медалями «За бойові заслуги», «За оборону Сталінграда», «За взяття Кінінсберга».
  Подоляко Андрій Андрійович - учитель фізики, завуч школи в 60-их роках. У складі 556 стрілецького полку пройшов усю Велику Вітчизняну війну. Старший сержант. За бойові заслуги нагороджений орденом Вітчизняної війни І-го ступеня, бойовими медалями: "За бойові заслуги", "За взяття Кенігсберга", "За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 р.р."
  Демиденко Ілля Павлович (матеріал доповнюється)
  травтравтравтравтравтравтрав

  Вшановуємо Героїв Небесної сотні....

  сотня12

  Голуби миру прилетіли сьогодні до нашої школи, щоб нагадати нам усім, що мир, щасливе життя - це те, що потрібно кожному сьогодні, завтра q завжди... Згадаємо сьогодні тих, у кого життя безпричинно було забране на Майдані і хто хотів жити в правовій державі, де людське життя є найвищою цінністю... Згадаймо і вдивімося в обличчя безвинно убієнних... Вони хотили жити!

  Фотозвіт

  Афганістан і до сьогодні болить у наших душах

  афг4

  Афганістан і до сьогодні болить у наших душах, особливо в душах тих, на чию долю випали запилені дороги далекої гористої країни. Я добре пам`ятаю той час, коли моїх однокласників та знайомих юнаків забирали до армії, а потім вони потрапляли до Афгану (так ми тоді називали Республіку Афганістан) ... Не всі вони, далекі мої односельчани, повернулися до батьківського дому, а хто й повернувся, то поранений чи контужений. Сплили десятиліття, і по-новому приходить біль від усвідомлення всього того, що трапилося тоді у вісімдесятих ... Тож хочеться, щоб нинішні наші вихованці та й майбутні покоління знали про ті події, знали й цінували життя , у якому людина, її життя були б найвищою цінністю.

  Якби не та війна, то Сергій Кузьмін, випускник нашої школи, був би сьогодні серед нас. Згадаймо про нього й пом`янімо...

  Багатостраждальна Україна... Сьогодні, як і щорічно 15 лютого, вона згадує найкращих своїх синів, чиє життя обірвалося в далекому Афганістані... Згадаймо й ми наших містян, які навічно залишилися молодими...
  афг
  ... Кузьмін Сергій, Гордєєв Петро, Гречко Віктор, Захарченко Юрій, Іванов Ігор, Масютін Ігор, Нанай Олександр, Пилипець Віктор, Сурай Віталій... Вічна пам`ять!

  29 січня День пам'яті "Герої Крут"

  Свіча поминальна... Учора її запалювали шосткинці по Герою Антоні Хобі... А вже сьогодні ми запалюємо по молодих Героях Крут, які, як і нинішні патріоти, віддали життя за Україну в далекому 1918...

  Пам`яті славних крутянців присвятили сьогодні урок-реквієм вомьмикласники. Захід розпочали хлопці чоловічим танцем "Аркан", тим самим нагадавши присутнім про сміливу, чоловічувдачу відважним крутянців. Не забуваймо трагічні, і в той же час славні сторінки в історії нашої держави.

  крути3

   

  22 січня - День соборності України

  Сьогодні, у День соборності України, ми разом із усіма юними українцями навчаємося за шкільними партами та хочемо жити в єдиній, соборній Україні. 

  Соборність

  Фотозвіт

  "Миколай Святий іде, щастя діткам всім несе!"

  Виховуємо в наших учнів благодійність, толерантність... Напередодні Дня Святого Миколая - і це вже стало традицією! - учні нашої школи з подарунками завітали до дитячого реабілітаційного центру "Топольок". "Миколай Святий іде, щастя діткам всім несе!" - вигукували юні артисти й кожному-кожному подарували хоч невеличкий осколочок щастя!!!

  миколай 2

  Фотозвіт

  Декада за здоровий спосіб життя

  "Ми обираємо здоров`я", - неодноразово повторювали учні, захищаючи проекти в рамках декади за здоровий спосіб життя. Буклети, малюнки, відеоролики були представлені на суд слухачів та журі!

  Здорово

  Фотозвіт

  Декада з правового виховання "Демократичні засади в школі - шлях до правової держави"

  У рамках декади з правового виховання "Демократичні засади в школі - шлях до правової держави" між паралелями класів розпочалися традиційні дебати на правову тематику. Учні вже дискутували й будуть дискутувати з питань користі та шкоди Інтернету, доступу батьків до акаунтів своїх дітей, користування мобільними телефонами в школі, а також із питань толерантності та насилля в учнівському середовищі.

  дебати 15

   Фотозвіт

  Акція "16 днів проти насильства".

  Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію "16 днів проти насильства".

  без насильства 1

   

  Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради спільноїмети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства та сприяти створенню середовища, вільного від насильницьких дій.

  «Ти маєш право на життя без насильства» - саме під таким девізом розпочалася традиційна акція в стінах нашого навчального закладу. Багато пізнавальної та корисної інформації отримають учні в цей період. Тож, сподіваємось , що вона дасть змогу збудувати безпечний простір без насильства.

  Акція " Запалімо свічу, пом`янімо..."

  голод 3

  Свіча пам`яті... Свіча поминальна...День пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада. Напередодні цього жалобного дня в кожному класі ШНВК пройшла акція " Запалімо свічу, пом`янімо..."

  Пам`ятаймо про ті трагічні роки й не допустімо такого варварства на нашій землі... Свіча горить - і недогорає... Бо пам`ять вічна в людських серцях...

   Фотозвіт

  День Гідності та Свободи

  гідність 1

  21 листопада, в Україні відзначають уже шосту річницю Дня Гідності та Свободи. Принагідно , що саме сьогодні між учнями 10-их класів розгорілася дискусія щодо багатьох питань , які стосуються гідності та свобод українців. Покроково, день у день ми формуємо представників молодої генерації українців.

  Зі святом усіх вас, шановні співвітчизники! Будемо гідніми ми - будуть гідні й наші діти та онуки!
   

  Єдиний національний урок "Безпечна країна"

  Image

  День толерантності

  Image

  Він мав ще багато планів...

  Про це учням-дев`ятикласникам напередодні Дня захисника Вітчизни розповіла Світлана Василівна Кондратенко, мама загиблого 17 серпня 2014 року Василя Кондратенка, десантника 95-ої окремої аеромобільної бригади.

  Проникливі віршовані рядки Василя пройняли вразливу душу юнаків-дев`ятикласників. Він, і такі герої, як він, пішли у вічність, але залишили нам Україну, яку підростаюче покоління повинне зберегти! ...І не зібрати сльози матерів, які втратили на цій війні своїх синів...

  Image

  КОРИСНІПОСИЛАННЯ

  ЗНАЙТИНАС

  © 2024 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"