Триває марафон ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

віт

Триває марафон ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. І можна підвести перші підсумки з предметів гуманітарного циклу: української мови і літератури , історії та англійської мови. Наші учні принесли у скарбницю 19 призових місць.

Тож ми щиро вітаємо знавців української мови : Дорош М.,Клочко Є., Томкус М. Фролову К., Мамонт Ю., Брову О., Дорошенко М., Берлінського Я.; знавців історії: Побойну Д., Якимовича Г., Бадрака І., Нестерець О., Дупліна Р., Берлінського Я, Буркова М.; знавців англійської мови: Апенька Л., Москаленка А., Косьміну Д., Корж Є. ! Також наші щирі вітання вчителям, які підготували переможців: Поправко Н.М.,Омельченко А.М., Доник Т.В.,Василенко В.М., Шундрику О.І., Куниці О.Б., Богдановій В.М., Радохлеб Ю.С., Бєлік Г. О..Пишаємося Вами та зичимо нових творчих злетів!