Увійдіть на сайт

під своїм логіном та керуйте сайтом

Надзвичайно приємно, що в складних умовах навчального року 2019-2020 учні ШНВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей знайшли можливість вкотре взяти участь у соціальному проєкті міні-грантів «Екошкола» під егідою фармацевтичної компанії ПАТ «Фармак». В цьому році проєкт вийшов на новий Всеукраїнський рівень. 25 команд з усієї України змагалися у фінальному етапі за гранти для здійснення своїх екопроєктів. Серед них і команда ліцеїстів у складі Грищенка Івана, Щербак Карини, Лазаренко Ксенії, Бугрика Олексія, Онопрієнко Софії, Івченко Софії, Ульянича Данила та Побойної Дар‘ї під керівництвом вчителя Школоберди О.М.
    Майже рік учні плекали мрію встановити сенсорні насадки на крани в школі, бо це екологічно, економічно й гігієнічно. Діти обґрунтовували соціальну та екологічну важливість проєкту,розраховували економічну доцільність. І ось приємний результат ?: спеціальний приз і сума в 15 000 грн на здійсннння екомрії!
    Пишаємося вами, наші юні екологи! Так тримати!!!

еко6

Зазвичай щоосені ми змушені були вивозити з подвір`я школи на сміттєзвалище кілька вантажівок опалого листя. Але саме листя є сировиною для отримання цінних органічних добрив, які можна використовувати для вирощування будь-яких рослин як у природі так і в культурі. В минулому році ми заклали листя в компостери, а навесні ще помістили туди хробаків. Результат вражаючий. Тому закликаємо інші школи, організації та мешканців нашого міста долучатися до нашого проєкту "Біогумус".

гум0

В 2019 році команда учнів ШНВК посіла перше місце в ЕКОшколі з проєктом "Біогумус" і отримала грошову винагороду в розмірі 20000 грн. та індивідуальні подарунки для кожного учасника.

В 2019 році команда учнів ШНВК посіла прше місце в ЕКОшколі з проєктом "Біогумус". Ви якості нагороди отримала приз в 20000 грн. та індивідуальні подарунки"

Еко1

КОРИСНІПОСИЛАННЯ