УРОК-ПАМ`ЯТЬ ДЛЯ УЧНІВ (у режимі онлайн)

Дню примирення та 75 річниці Перемоги присвячується...
    У ці хвилюючі святкові дні згадаймо вчителів нашої школи - ветеранів Другої світової війни.
    МИ ПАМ`ЯТАЄМО!
    ВИ ЗАХИСТИЛИ СВІТ!
    ВИ ЗАХИСТИЛИ НАШУ РІДНУ ЗЕМЛЮ!
    Апанасенко Володимир Вікторович – директор школи в період 1945 – 1949р.р., учитель географії. Учасник битви на Курсько-Орловській дузі. Нагороджений орденом Слави ІІІ ступеня, медаллю «За звільнення Сталінграду» та іншими бойовими медалями.
    Шубарєв Іван Павлович – директор школи в період 1949 – 1952 років, учитель історії. Брав участь на фронтах Другої світової війни війни. Випускниця школи, нині ветеран праці, Манаєнкова С.І. згадувала: «Іван Павлович носив військову форму, оскільки був фронтовиком».
    Осипенко Микола Андрійович – директор школи в період 1954 – 1956 р.р. та 1960 – 1972р.р., учитель математики. На фронті знаходився з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року. Воював на Західному, Брянському та 1-ому Білоруському фронтах. Брав участь в обороні Смоленська, Москви, у боях на Орловсько-Курській дузі, у форсуванні р.Вісла, звільненні Варшави, штурмі Берліна. Нагороджений орденом Вітчизняної війни ІІ ступеня, орденом Червоної Зірки, вісьма бойовими медалями.
    Куниця Тетяна Микитівна Матеріал доповнюється) - учитель російської мови та літератури, випускниця першого воєнного року, яка зі шкільного порогу пішла в підпілля, а потім упродовж Великої Вітчизняної війни активно діяла в партизанському загоні на півночі Сумщини.
    Дьяченко Сергій Єфимович – завуч школи в 60-х роках, учитель фізики. Добровольцем пішов на фронт і до кінця війни був на передовій. Спочатку служив зв’язківцем, а потім офіцером особливо важливого зв’язку. Воював на Степному, Воронізькому та І-ому Українському фронтах. Після Перемоги перебував у центральній групі військ під командуванням маршала І.С.
    Конєва. Нагороджений медалями: «За відвагу», «За взяття Берліна», «За штурм і звільнення Праги».
    Друз Василь Григорович – учитель військової підготовки. Воював на фронтах проти фашистської Німеччини та імперіалістичної Японії. За виконання бойових завдань був нагороджений шістьма бойовими орденами й дванадцятьма медалями.
    Єфимець Павло Тихонович – учитель початкових класів. У рядах Радянської Армії був із квітня 1941 року. Війну розпочав у складі 34 танкової дивізії в районі Перемишля (тоді Львівської області). Брав участь в обороні Сталінграда й штурмі Кенінзберга. Воював у складі 57 й 5 армій Південного фронту, Західного, 3-го Білоруського фронтів. Нагороджений орденом Червоної Зірки, орденом Вітчизняної війни І ступеня, медалями «За бойові заслуги», «За оборону Сталінграда», «За взяття Кінінсберга».
    Подоляко Андрій Андрійович - учитель фізики, завуч школи в 60-их роках. У складі 556 стрілецького полку пройшов усю Велику Вітчизняну війну. Старший сержант. За бойові заслуги нагороджений орденом Вітчизняної війни І-го ступеня, бойовими медалями: "За бойові заслуги", "За взяття Кенігсберга", "За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 р.р."
    Демиденко Ілля Павлович (матеріал доповнюється)
    трав1трав1трав1трав1трав1трав1трав1