Еко-школа 2020

еко
    Надзвичайно приємно, що в складних умовах навчального року 2019-2020 учні ШНВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей знайшли можливість вкотре взяти участь у соціальному проєкті міні-грантів «Екошкола» під егідою фармацевтичної компанії ПАТ «Фармак».
    В цьому році проєкт вийшов на новий Всеукраїнський рівень. 25 команд з усієї України змагалися у фінальному етапі за гранти для здійснення своїх екопроєктів. Серед них і команда ліцеїстів у складі Грищенка Івана, Щербак Карини, Лазаренко Ксенії, Бугрика Олексія, Онопрієнко Софії, Івченко Софії, Ульянича Данила та Побойної Дар‘ї під керівництвом вчителя Школоберди О.М.
    Майже рік учні плекали мрію встановити сенсорні насадки на крани в школі, бо це екологічно, економічно й гігієнічно. Діти обґрунтовували соціальну та екологічну важливість проєкту,розраховували економічну доцільність. І ось приємний результат ?: спеціальний приз і сума в 15 000 грн на здійсннння екомрії!
    Пишаємося вами, наші юні екологи! Так тримати!!!