ДЕНЬ СМАЙЛИКА

Ранок у нашому навчальному закладі розпочався з акції-флешмобу "Україно! Усміхайся!" . Сьогодні ми хочемо, щоб разом із нами усміхалася кожна область, кожний куточок України!

Сьогодні СМАЙЛИК об`єднує всю нашу альма-матер! А кожний клас прикрашає смайликами свою область, щоб об`єднати всю Україну!

У День СМАЙЛИКА позитивного настрою додають учні 8 - В класу. Працює майстер-клас з аквагриму. Прикольно!

Закарпатська, Київська та Херсонська області та Крим очима та уявою наших учнів у День народження Смайлика! Акція-флешмоб "Україно! Усміхайся!" продовжується! Приєднуйтеся до нас!

Море позитивних емоцій у наших учнів у День смайлика. А карта України все розростається прикольними СМАЙЛИКАМИ!!!

Смайлик об`єднав учителів і учнів, цілі класні колективи... У кадрі 6 - В та 11 - Б, а також неперевершені історики - Ярослав і В`ячеслав Миколайович!