Олімпіади, конкурси

Команда учнів ШНВК:сш-ліцей "Вікторія"

2021-2022 навчальний рік

Щиро вітаємо команду ліцею «Вікторія» з перемогою ( ІІ місце) у фіналі Всеукраїнського інтернет турніру з природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація».

Артем Літвін, Іван Бадрак, Олександр Щеголев, Шовиков Данило, Марія Кобченко та Маргарита Томкус - ви доклали неймовірних зусиль, показали командну роботу та вибороли призове місце серед 287 команд з усієї України!

Команда учнів ШНВК:сш-ліцей "Вікторія"

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!
    Команда учнів ШНВК:сш-ліцей "Вікторія" виборола І місце у фінальному турі Х Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін, що проходив у Києві.
    Вітаємо наших переможців: Бердникову Катерину, Берлінського Ярослава, Борбата Іллю, Романька Микиту, Храмченка Анатолія, Чайку Тетяну та їх незмінного керівника й головного натхненника Андрусенко Олену Борисівну!!!
    Особлива подяка й шана нашим учителям, які підготували команду до перемоги: Андрусенко О.Б., Гутак І.О., Коляденко І.М., Суптельна С.О., Курносенко О.В, Таранова Т.Ю., Бацура О.Є., Матвієнко Т.М., Нос Н.М.
    Ця перемога - це результат титанічної праці та злагодженої командної роботи учнів та вчителів!!!
    Ми пишаємося Вами, подальших звершень та нових перемог!!!

Вікторія 1

P.S. Команда ліцею "Вікторія" посідає І місце втретє поспіль!!!
    Ви дійсно найкращі, Ви справжня "Вікторія"!!!

Соціальний проект "Шостка - комфортне та процвітаюче місто"

Яцик

Щиро усією шкільною спільнотою вітаємо юних знавців української мови нашого освітнього закладу, які на ІІ (міському) етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика посіли переможні та призові місця.

Вітання та подяка вчителям, які підготували учнів-зірочок. Шана батькам, які плекають своїх дітей у любові до українського слова. Тож вітаймо:

Бацуру Марію - І місце (4 - В кл., учитель Онопрієнко Л.В.)

Дорош Маргариту - І місце (7 - А кл., учитель Омельченко А. М.);

Фролову Камілу - І місце (10 - А кл., учитель Поправко Н. М.);

Дорошенко Марію - ІІ місце (11- А кл., учитель Доник Т. В.);

Сірик Софію - ІІІ місце (5 - А кл,. учитель Моторна О. М.)

Нехай же любов до української мови не покидає вас!

Вітаємо переможницю ІІІ (обласного) етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
    Яцик 2
    Новорічним подарунком стала для всіх нас перемога Фролової Каміли (10 - А клас) на ІІІ (обласному) етапі престижного україномовного конкурсу. Ми вітаємо Камілу, а також її наставника Поправко Н.М. Успіхів у 2020 році!

Щиро вітаємо учнів - переможців ІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Вітання та подяка вчителям, які підготували учнів-зірочок. Переможцями, а отже, кращими творцями літературних творів стали:

Дорош Маргарита - 7 - А кл. (учитель Омельченко А. М.);

Журавкина Божена - 7 - Б кл. (учитель Омельченко А. М.);

Баженов Андрій - 8 - А кл. (учитель Дубровна Т. І.);

Брова Оксана - 10 - Б кл. (учитель Поправко Н.М.)

Нехай же муза ніколи не покидає вас!

Конкурс Youth MediaLab

За результатами оцінювання Конкурсна комісія визначила 20 (двадцять) переможців конкурсу Youth MediaLab. Наше конкурсне відео «Супергерої серед нас» серед 20 шкіл-переможців. Найближчим часом один з кабінетів нашого закладу обладнають сучасною медіа-апаратурою. Медіа-лабораторія включатиме в себе комплекс для зйомки й монтажу відео, запису якісного звуку та безліч інших технологій для створення сучасного контенту.