Козацький гарт

Шкільна спільнота Шосткинського НВК: школа-ліцей щиро вітає групу учнів-спортсменів, які посіли ІІІ місце ІІ турі Всеукраїнського фізкультурно -патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт». Вітаємо Решевського Павла, Гарбуз Вікторію (5 – В кл.); Мартиненка Ярослава, Коляду Софію (6 – Б кл.);Дзюбака Анатолія ( 7 – А кл.); Мокан Іванну (7 – В кл.); Стенька Ростислава (8 – В кл.); Мороз Софію (8 – Б кл.); Бадрака Івана, Помаз Аліну (9 – А кл.); Осипенко Дар`ю, Рошаль Дмитра (10 – В кл.).

Щира подяка всім учителям фізичного виховання, які змотивували учнів до змагань, та учителю Хорохордіній С. А. , яка всі змагання була поряд із учнями, надихаючи їх своїм спортивним завзяттям.